MATADOR Industries | Všeobecné strojárstvo

Máme bohaté skúsenosti s obrábaním, zabezpečujeme vŕtanie, frézovanie alebo sústruženie. Moderné strojové vybavenie v rukách našich skúsených zamestnancov nám umožňuje pracovať na zákazkách z rôznych materiálov, zložitých tvarov a veľkosti. Nadôvažok ponúkame prepracovaný vývoj a montáž jednoúčelových zariadení na zákazku pre rôzne priemyselné odvetvia.

CNC frézovanie

Moderné frézy, vŕtačky a sústruhy nám umožňujú obrábať materiály ako hliník, oceľ, karbónová oceľ, nehrdzavejúca oceľ, Inconel, kobalt, meď, mosadz alebo plast. Aby sme zabezpečili najvyššiu presnosť opracovávaných komponentov, pravidelne uskutočňujeme laserovú revíziu strojov a ich nástrojov. Týmto spôsobom zabezpečíme, že každý projekt je uskutočnený so špičkovou presnosťou a naplní vaše požiadavky.

Viac informácií
CNC frézovanie

3D meranie a kontrola kvality

Dbáme na kvalitu obrábania a dohliadame na celý výrobný proces. Taktiež garantujeme vysoké štandardy výroby a opracovania prostredníctvom kontroly kvality.

Viac informácií
3D meranie a kontrola kvality

Zváranie

Na spájanie materiálov používame manuálne, ako aj plne automatizované zváranie. V oblasti manuálneho zvárania používame konvenčné metódy MIG, MAG a TIG zváranie. Náš tím vysoko zručných EU certifikovaných zváračov je schopný spájať rozličné tvary materiálu vážiaceho až do 20 ton.

Viac informácií
Zváranie

Konštrukcia a montáž jednoúčelových zariadení

Naša konštrukčná kancelária používa programy CATIA, INVENTOR 2015 a EPLAN na vytvorenie precíznej dokumentácie a vypracovanie analýzy pred začiatkom produkcie. Týmto spôsobom zabezpečíme čo najvyššiu mieru efektivity pri výrobe, čo šetrí čas a prostriedky našich zákazníkov.

Viac informácií
Konštrukcia a montáž jednoúčelových zariadení

Kontakt:

Obchodné oddelenie

Všeobecné predajné podmienky
Na stiahnutie

Všeobecné predajné podmienky (PDF, 1 MB)

Stiahnuť