MATADOR Automation | Priemyselná automatizácia

Trendy v automobilovom priemysle sa neustále menia. Naša divízia priemyselnej automatizácie ich plne vníma a stotožňuje sa s nimi. Aj preto sme schopní ponúkať tie najlepšie riešenia pre každý projekt. Vďaka rozsiahlemu know-how, technologickým kompetenciám, ako aj širokému rozsahu nášho portfólia sme pripravení premeniť vaše nápady na personalizované riešenia.

Koncepčné plánovanie

Aby sme mohli poskytovať tieto služby spoliehame sa na naše plánovanie a analytické procesy. V prvej fáze aplikujeme naše skúsenosti pri príprave sofistikovaného plánovania za účelom maximalizovania pridanej hodnoty pre našich zákazníkov. Implementujeme najnovšie technológie, rozličné značky robotov a dodávame nákladovo úsporné riešenia na základe vašich požiadaviek.

Viac informácií
Koncepčné plánovanie

Dizajn a vývoj

Návrh a dizajn liniek v priemyselnej automatizácií. Jedná sa o projekty v oblasti výrobných a montážnych liniek, robotických pracovísk a liniek s rôznymi spôsobmi spájania Body in White (BIW).

Viac informácií
Dizajn a vývoj

Software Development

Komplexná architektúra systémov s využitím softvérových nástrojov. Zber, spracovanie a analýza veľkých dát (Big Data). Tvorba databáz, prepojenie nadradených systémov s výrobnými systémami. Tvorba aplikácií pre výrobné a vývojové podniky.

Viac informácií
Software Development

Programovanie PLC a robotika

Oddelenie sa podieľa na zákazníckych projektoch priemyselnej automatizácie, hlavne na projektoch výrobných a montážnych liniek s maximálnym využitím robotiky a automatickej manipulácie

Viac informácií
Programovanie PLC a robotika

Simulácie

MATADOR Automation zabezpečuje návrh a optimalizáciu procesov automatizovaných liniek pomocou nástrojov digitálnej fabriky. Pomocou virtuálneho testovania overuje konfliktné situácie a navrhuje optimálne riešenia. Zabezpečujeme dosiahnutie cyklového času a jeho znižovanie. Vytvárame trajektórie robotov a pripravujeme offline programy čím dosiahneme skrátenie času samotnej realizácie projektu.

Viac informácií
Simulácie

Montáž a uvedenie do prevádzky

Po fáze precízneho plánovania a inžinieringu sme pripravení na poslednú fázu – implementáciu. Tu sa všetky vaše počiatočné nápady zhmotňujú a získavajú finálnu podobu. Montážny tím je pripravený zostaviť výrobné linky v našich priestoroch a doručiť ich na miesto zadania alebo ich postaviť a oživiť priamo vo vašich priestoroch. Našim hlavným cieľom je dodávať riešenia, ktoré pomáhajú našim zákazníkom získať konkurenčnú výhodu. Prostredníctvom kompletného záručného a pozáručného servisu Vám zabezpečíme dokonalú starostlivosť počas celého procesu nábehu linky do ostrej prevádzky, ako aj fázy po jej implementácii. Takýmto spôsobom garantujeme vašu spokojnosť a zaručujeme bezproblémovú prevádzku.

Viac informácií
Montáž a uvedenie do prevádzky

Špeciálne aplikácie

Vývoj a integrácia machine vision aplikácií všetkých značiek používaných v priemyselnej automatizácií. Navádzanie robotov 2D a 3D kamerovými systémami, 100% kontrola kvality výrobkov, konfigurácia kamerových systémov. Vývoj špeciálnych aplikácií.

Viac informácií
Špeciálne aplikácie

Kvalita

Zabezpečovanie kontaktného a bezkontaktného merania, vstupná a výstupná kontrola dielov, presné zameranie umiestnenia automatických liniek, doprevádzanie výroby.

Viac informácií
Kvalita

Servis

Poskytovanie servisných služieb, preventívna údržba, hotline servis, remote pripojenie, pozáručný servis, náhradné diely.

Viac informácií
Servis
Segmenty
Body in White

Elektronika

Pohonné jednotky

Batérie

Pneumatiky

Montážne linky

Spoločnosť MATADOR Automation je dodávateľ automatizovaných riešení na kľúč

Vlastné vývojové kapacity a jednotlivé oddelenia ako koncepčné plánovanie, konštrukcia, elektro, výroba, montáž, programovanie, simulácie a servis umožňujú spoločnosti zastrešovať celý tok aktivít od návrhu až po realizáciu a uvedenie do prevádzky. Prítomnosť kvalifikovaného personálu a odborného technického know-how zaručuje spoločnosti pozíciu Top Lídra na trhu.

Počas svojej histórie sa spoločnosť stala tradičným a spoľahlivým partnerom pre mnoho nadnárodných spoločností, ktorým umožnila posunúť sa na novú úroveň a zefektívniť ich výrobné a logistické procesy.

Oficiálny systémový partner

Zanietenie pre priemysel je to, čo nás každý deň motivuje. Snažíme sa byť neustále lepší, rýchlejší a inovatívnejší – a to premietame aj do našich cieľov. Tento prístup nám umožňuje ísť vpred a sústavne rozvíjať naše kompetencie. Naše úsilie si všimla aj spoločnosť KUKA Roboter CEE GmbH v roku 2007, kedy nám udelili status oficiálneho systémového partnera. Neustálym zlepšovaním know-how a technologického vybavenia sme excelovali v dodávkach pre našich klientov. Aj vďaka tomuto prístupu a rozvoju našich kompetencií sme sa v roku 2014 stali oficiálnym integrátorom prvého priemyselného kolaboratívneho robota – KUKA iiwa pre český a slovenský trh.

Kompetencie
350+

zrealizovaných projektov

6000+

úspešne integrovaných robotov

200+

motivovaných zamestnancov

Lokality

Dubnica nad Váhom, Slovenská republika

Zameranie prevádzky: priemyselná automatizácia: od plánovania, simulácií, cez výrobu až po samotnú montáž a údržbu
Počet zamestnancov: 150+

Košice, Slovenská republika

Zameranie prevádzky: jednoúčelové stroje a zariadenia
Počet zamestnancov: 20+

Praha, Česká republika

Dcérska spoločnosť: Alpha Automation, s.r.o.
Zameranie prevádzky: PLC programovanie, softvér a architektúra procesov
Počet zamestnancov: 30+

Kontakt:

Obchodnné oddelenie

Všeobecné predajné podmienky
Na stiahnutie

Všeobecné predajné podmienky (PDF, 1 MB)

Stiahnuť