Kariéra

Cieľom spoločnosti je ponúkať zákazníkom inovatívnosť, spoľahlivosť a všestrannosť. Zamestnanci našej spoločnosti v tomto procese zohrávajú kľúčovú rolu. Vďaka nim a ich tvrdej práci si udržiavame konkurencieschopnosť a držíme krok so sústavne rastúcou tendenciou priemyselnej praxe.

Voľné pracovné ponuky

Ak hľadáte spoločnosť, ktorá ponúka široké spektrum možností osobného rozvoja, a kde sa každý deň deje niečo vzrušujúce – ste na správnom mieste.

Aktuálna ponuka Viac informácií

Cieľom spoločnosti je ponúkať zákazníkom inovatívnosť, spoľahlivosť a všestrannosť.  Zamestnanci našej spoločnosti v tomto procese zohrávajú kľúčovú rolu. Vďaka nim a ich tvrdej práci si udržiavame konkurencieschopnosť a držíme krok so sústavne rastúcou tendenciou priemyselnej praxe.

Ak hľadáte spoločnosť, ktorá ponúka široké spektrum možností osobného rozvoja, a kde sa každý deň deje niečo vzrušujúce – ste na správnom mieste.

Kontakty:

Pre MATADOR Industries: karieramid@matador-group.eu

Pre MATADOR Tools: karieramt@matador-group.eu

Pre MATADOR Automation: karierama@matador-group.eu

Pre MATADOR HOLDING: kariera@matador-group.eu

 

Odvolanie súhlasu so spracovaním osobných údajov:

GDPR_odvolanie_suhlasu_uchadzacov_web_MAG

Atraktívny zamestnávateľ

Spoločnosť MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu na trhu v strednej Európe ako systémový dodávateľ pre automobilový a všeobecný priemysel. Spoločnosť založená pred viac ako 110 rokmi dokázala významne ovplyvniť vývoj slovenského priemyslu.

Portfólio výrobkov a služieb zahŕňa strojárstvo, dizajn automobilových komponentov, dizajn a montáž výrobných liniek, výrobu lisovacích nástrojov a sériovú výrobu pre automobilových OEM. Viac ako 1500 zamestnancov pracuje na Slovensku, v Českej republike a Rusku, kam dodávame naše výrobky a služby pre Volkswagen, Audi, Porsche, Škodu, Seat, Suzuki, PSA a ďalších vedúcich automobilových a tiež neautomobilových klientov.

Okrem našich hlavných činností sa sústreďujeme aj na vývoj v oblastiach produktových technológií, nových kompozitných materiálov a sofistikovaných aplikácií pre automobilový priemysel. Prostredníctvom komplexnosti nášho portfólia sme sa stali najväčším TIER 1 dodávateľom so slovenským pôvodom.

Úspech spoločnosti je v ľuďoch

Za značkou MATADOR sa skrýva tvrdá práca, úsilie a kvalita každého zamestnanca pracujúceho pre spoločnosť. Naplnenie cieľov spoločnosti je priamo spojené so skúsenosťami a schopnosťami našich zamestnancov.

Podporujeme zamestnancov v plnení každodenných úloh, ale predovšetkým vo zvedavosti a hľadaní riešení. Hľadáme ľudí, ktorí sú zapálení pre prácu, a ktorým záleží na neustálom raste. Sme hrdí na našich zamestnancov, pretože spĺňajú tieto kritéria a pomáhajú nám neustále posúvať hranice ďalej.

Ponúkame možnosti pre tých, ktorí vedia a chcú

Identifikujeme potenciál zamestnancov s jasným cieľom, rozvíjať ich nadanie a pracovné zanietenie.

PONÚKAME

Základný druh vzdelávania

Jazykové znalosti
Počítačové zručnosti
Rozvoj soft skills

Modulárne vzdelanie

Vývoj manažerských a strategických schopností na základe individuálneho kariérneho plánu

Talent Management

Rozvoj manažérskych a vodcovských schopností

Záleží nám na spokojnosti zamestnancov

Sociálny program a benefity

Kvalitné pracovné prostredie a príjemná atmosféra na pracovisku je doplnená sociálnymi benefitmi, ktoré zahŕňajú bohatú ponuku oddychu, kultúrnych podujatí a sociálnej podpory.

 

Viac informácií

Sociálne benefity

 • – Sick days
 • – Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
 • – Dodatočná dovolenka

Sociálny fond

 • – Nadštandardný príspevok na stravu
 • – Príspevok pri pracovných a životných jubileách
 • – Príspevok na šport a kultúru
 • – Príspevok na oddych pre dospelých a deti

Sociálne aktivity

 • – Matador dni
 • – Dni rodiny
 • – Mikulášsky večierok pre deti
 • – Matador večierok
 • – Stretnutie jubilantov
Záleží nám na výchove mladých talentov

Študenti a absolventi

Máte záujem pracovať pre dynamickú a inovatívnu spoločnosť? Chcete neustále rozvíjať vaše schopnosti a prijímať nové výzvy? Ste motivovaní učiť sa každý deň niečo nové a profesionálne napredovať? Ak ste odpovedali áno na všetky tri otázky, ste na správnom mieste. V ďalších častiach nájdete viac o tom, čo je potrebné, aby ste sa stali členom rodiny MATADOR.

Duálne vzdelávanie pre študentov stredných škôl

Vzdelávanie a odborná príprava mládeže je pre nás veľmi dôležitá. Od septembra 2014 ponúkame duálny vzdelávací program v spolupráci so strednou technickou školou. V trojročnom, prípadne štvorročnom štúdiu študenti získajú odborné vzdelanie priamo v centre našich spoločností a v našich priestoroch. Ponúkame praktický tréning a rozvoj ako doplnok teoretického vzdelania poskytovaného strednými školami. Vo všeobecnosti je pomer 60% praktického vzdelávania ku 40% teoretického vzdelávania. Po úspešnom absolvovaní vzdelávania každý študent dostane možnosť pracovať ako nástrojár, elektrikár alebo strojový operátor.

Kontakt:

Duálne vzdelávanie pre študentov stredných škôl

Bližšie informácie o duálnom vzdelávaní nájdete v priloženom dokumente:

Duálne vzdelávanie v MATADOR Automotive Vráble, a.s. (PDF, 297 KB)

Stiahnuť

Duálne vzdelávanie v MATADOR Industries, a.s. (PDF, 349 KB)

Stiahnuť

Ponúkame nasledovné vzdelávanie

 • 3-ročný učebný odbor:
  • Nástrojár
 • 4-ročný učebný odbor:
  • Mechanik nastavovač – oblasť nástrojársky technik
  • Programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
  • Mechanik – mechatronik

 

 

Možnosti pre študentov univerzít

Máš nápad, ale nevieš ako ho zrealizovať? Príď k nám, pomôžeme ti!

Filozofia zameraná na inovácie ponúka široké spektrum informácií a nápadov, ktoré si vymieňame so študentmi. V tejto súvislosti nás teší, že vám môžeme ponúknuť pomoc pri písaní praktickej časti diplomovej práce na bakalárskom alebo magisterskom štúdiu. Ak chcete rozvíjať vaše nápady a aplikovať ich do reálneho života, budeme radi, ak sa s nami o ne podelíte. Taktiež dostanete plnú podporu od našich profesionálov, ktorí Vás budú sprevádzať pri zhmotnení Vašich ideí.

Záleží nám na podpore mladých talentov a ich rozvoj. Ponúkame možnosti odborného a profesionálneho rastu študentom na technických univerzitách prostredníctvom letného programu.

Kontakt:

Ak máte záujem o letnú pracovnú stáž, podporu pri písaní diplomovej práce alebo len potrebujete bližšie informácie kontaktujte nás
Trainee program

Absolventi

Ak ste nedávno ukončili vysokoškolské štúdium a máte záujem o prácu v rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti, neváhajte a uchádzajte sa o Trainee program v Skupine MATADOR.

Trainee program je orientovaný na rozvoj mladých, ambicióznych odborníkov, ktorí chcú pracovať v priemyselnom sektore. Každý účastník získa počas jedného roka skúsenosti z rôznych priemyselných oblastí, spozná firemnú kultúru, pracovné procesy a tiež získa možnosť aktívne sa podieľať na rôznych projektoch. Cieľom programu je vyškoliť budúcich manažérov pre naše výrobné spoločnosti.

Aké benefity ponúkame?

 • Strávite viac ako 12 mesiacov rotovaním v rámci našich spoločností, kde spoznáte našu organizáciu a procesy
 • Dostanete možnosť byť súčasťou aktuálnych projektov a aktívne sa na nich podieľať
 • Počas celého Trainee programu vás bude viesť skúsený mentor
 • Zdokonalíme vaše soft skills a schopnosť pracovať v tíme
 • Naučíte sa ako efektívne organizovať svoj čas počas bežného pracovného cyklu

Proces podávania žiadostí:

 • Nezabudnite nám poslať prihlášku, pozostávajúcu z motivačného listu a životopisu, najneskôr do konca mája
 • Na konci júla Vás budeme informovať o úspešnosti vašej žiadosti
 • V auguste sa začína vaša cesta – vitajte v Skupine MATADOR

Kontakt:

Ak máte záujem o Trainee program, zašlite nám vaše kontaktné údaje spolu s motivačným listom a životopisom