MATADOR Tools | Lisovacie nástroje

Sme rešpektovaným dodávateľom riešení na kľúč v oblasti konštrukcie a výroby lisovacích nástrojov. Proces prípravy nástroja začíname precíznym projektovaním, analýzou a simuláciami lisovacieho procesu štrukturálnych lisovacích nástrojov.

Konštrukcia nástrojov

Kvalifikovaný team konštruktérov so znalosťami štandardov OEM zákazníkov umožňuje pripraviť a dodať komplexný dizajn a zhotovenie lisovacích nástrojov.

Viac informácií
Konštrukcia nástrojov

Výroba nástrojov

Výroba lisovacích nástrojov prebieha podľa najvyšších priemyselných štandardov. Naše moderné CNC stroje a tušírovacie lisy poskytujú nevyhnutný základ pre prípravu na mieru šitých riešení.

Viac informácií
Výroba nástrojov

3D meranie a kontrola kvality

Dbáme na kvalitu obrábania a dohliadame na celý výrobný proces. Taktiež dohliadame na kvalitu opracovania nástrojov, najmä v Ázii – tool tracking. Tím našich expertov dozerá na kvalitu obrábania a kontroluje plnenie tých najvyšších kvalitatívnych požiadaviek.

Viac informácií
3D meranie a kontrola kvality

Riadenie projektov

Team skúsených obchodných a projektových manažérov pôsobiacich na medzinárodných projektoch zabezpečuje úspešnú realizáciu projektov v požadovaných termínoch a kvalite.

Viac informácií
Riadenie projektov

Hydraulický lis

V rámci skupiny MATADOR sme rozšírili svoje technické a kapacitné možnosti o nový hydraulický lis s lisovacou silou 25 000 kN, ktorý je k dispozícii pre našich zákazníkov v priestoroch spoločnosti MATADOR Tools v Dubnici nad Váhom.

Viac informácií
Hydraulický lis

Lisovacie nástroje

Sme rešpektovaným dodávateľom riešení na kľúč v oblasti konštrukcie a výroby lisovacích nástrojov. Proces prípravy nástroja začíname precíznym projektovaním, analýzou a simuláciami lisovacieho procesu štrukturálnych lisovacích nástrojov.

Taktiež máme už viac ako 20 ročné skúsenosti s výrobou komplexných nástrojov na lisovanie. V oblasti výroby sa špecializujeme na produkciu, montáž a otestovanie tandemových a transferových lisovacích nástrojov, ktoré sú vhodné pre každú automobilku.

Výrobné a technologické kapacity, ktoré máme k dispozícii, nám umožňujú ponúkať kompletný balík služieb, od dizajnu nástrojov, výroby, až po záverečné otestovanie a odovzdanie zákazníkovi. Takto dokážeme zabezpečiť riešenia, ktoré zodpovedajú potrebám zákazníkov a pomáhajú maximalizovať ich výrobný potenciál.

Kontakt:

Obchodné oddelenie

Všeobecné predajné podmienky
Na stiahnutie

Všeobecné predajné podmienky (PDF, 1 MB)

Stiahnuť