MATADOR Automotive | Sériová výroba

Sme prémiovým TIER 1 dodávateľom štrukturálnych komponentov a spájaných zostáv pre automobilový priemysel. Zameriavame sa na dodávanie najvyššej kvality a hodnoty pre zákazníkov. Medzi služby, ktoré poskytujeme, patrí výroba za studena lisovaných štrukturálnych komponentov. Tie v kombinácii s plne automatizovaným spájaním, nám umožňujú dodávať kompletné produkty rôznych veľkostí a tvarov. Vďaka sústavnému zameraniu na kvalitu a neustály rozvoju technológií sme získali stabilnú pozíciu na trhu a stali sa najväčším TIER 1 dodávateľom pochádzajúcim zo Slovenska.

Lisovanie

Sériová výroba za studena lisovaných štrukturálnych komponentov patrí k našim silným stránkam. Pomocou technického vybavenia, ktoré máme k dispozícii, spracovávame tradičnú oceľ, oceľ s ultra vysokou pevnosťou, ako aj ľahký hliník. Naše portfólio pozostáva z hydraulických a mechanických lisov, ktoré operujú v rozmedzí od 25 až do 2500 ton.

Viac informácií
Lisovanie

Spájanie

Máme bohaté skúsenosti v oblasti spájania za studena lisovaného kovu. Na spájanie využívame široké spektrum technológií vrátane SPR nitovania, zvárania, skrutkovania, lepenia alebo lemovania. Toto nám umožňuje výrobu komplexných zostáv z rozličných typov materiálov.

Viac informácií
Spájanie

Povrchová úprava

Kataforetické lakovanie (KTL) je vysoko úsporný a ekologický spôsob povrchovej úpravy. Disponujeme vlastnou linkou, prostredníctvom ktorej lakujeme štrukturálne diely, ktoré musia byť odolné voči extrémnym vplyvom počasia a životného prostredia. Naše zariadenie je schopné zabezpečiť povrchovú úpravu viac ako 1 milióna m2 s hrúbkou 15 – 30 µm za rok.

Viac informácií
Povrchová úprava

Kontrola kvality a testovanie

Kontrola kvality a testovanie materiálu má v našej spoločnosti dlhú tradíciu. Disponujeme najnovším 3D meracím zariadením, v ktorom uskutočňujeme non-stop meranie a kontrolu kvality výrobkov počas celého procesu výroby.

Viac informácií
Kontrola kvality a testovanie