Atraktívny zamestnávateľ

Spoločnosť MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu na trhu v strednej Európe ako systémový dodávateľ pre automobilový a všeobecný priemysel. Spoločnosť založená pred viac ako 110 rokmi dokázala významne ovplyvniť vývoj slovenského priemyslu.

Portfólio výrobkov a služieb zahŕňa strojárstvo, dizajn automobilových komponentov, dizajn a montáž výrobných liniek, výrobu lisovacích nástrojov a sériovú výrobu pre automobilových OEM. Viac ako 1500 zamestnancov pracuje na Slovensku, v Českej republike a Rusku, kam dodávame naše výrobky a služby pre Volkswagen, Audi, Porsche, Škodu, Seat, Suzuki, PSA a ďalších vedúcich automobilových a tiež neautomobilových klientov.

Okrem našich hlavných činností sa sústreďujeme aj na vývoj v oblastiach produktových technológií, nových kompozitných materiálov a sofistikovaných aplikácií pre automobilový priemysel. Prostredníctvom komplexnosti nášho portfólia sme sa stali najväčším TIER 1 dodávateľom so slovenským pôvodom.


Úspech spoločnosti je v ľuďoch

Za značkou MATADOR sa skrýva tvrdá práca, úsilie a kvalita každého zamestnanca pracujúceho pre spoločnosť. Naplnenie cieľov spoločnosti je priamo spojené so skúsenosťami a schopnosťami našich zamestnancov.

Podporujeme zamestnancov v plnení každodenných úloh, ale predovšetkým vo zvedavosti a hľadaní riešení. Hľadáme ľudí, ktorí sú zapálení pre prácu, a ktorým záleží na neustálom raste. Sme hrdí na našich zamestnancov, pretože spĺňajú tieto kritéria a pomáhajú nám neustále posúvať hranice ďalej.


Ponúkame možnosti pre tých, ktorí vedia a chcú

Identifikujeme potenciál zamestnancov s jasným cieľom, rozvíjať ich nadanie a pracovné zanietenie.

 

We offer