22.06.2023 Novinky

Tím Carbon Edition spoločnosti Entry Engineering vyvíja diely pre motoršport a hi-tech tuning

Tím Carbon Edition spoločnosti Entry Engineering vyvíja diely pre motoršport a hi-tech tuning. Najprv zvážime špecifikáciu dielu, potom navrhneme tvar a vyberieme správny materiál pre danú úlohu. Preto vyrábame kompozitné, ale aj oceľové diely pre rally a pretekárske vozidlá. Začíname s počiatočným procesom návrhu, potom sme schopní vyrobiť 3D tlačené prototypy a navrhnúť nástroje na výrobu dielov. Dokážeme ich vyrobiť a ak zákazník požaduje lakovanie, urobíme aj to.

Naše diely nájdete na rally vozidlách R2 alebo špeciáloch TCR. Milujeme však aj automobilový a tuningový priemysel. O svoju vášeň sa môžeme podeliť s bežnými vodičmi. Či už ide o bežný karbónový kit pre Octaviu alebo Superb, ale chceme, aby našou ambíciou bolo vytvoriť kompletný karbónový kit pre obsahuje kapotu a blatníky. Len preto, že môžeme.

Toto je naša vízia Škody Enyaq iV Coupé s extrovertným dizajnom. Vyzerá divoko a o to ide. S odhalenými prvkami z uhlíkových vlákien na kapote, vstupoch vzduchu, prednom splitteri, prahoch, zadnom krídle, zadnom spojleri zrkadiel a difúzore. Rozhodlo sa tiež, že balík uvedie na trh v žiarivo zelenej alebo červenej farbe, pretože nič nekričí „subtílne“ ako žiarivo zelená alebo červená farba.